Biogenix AerO2 120 kap.

Ilość
W magazynie

59,00 zł
Brutto

Ciężko trenujesz i chcesz wzmocnić efekty?

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu natychmiastowej pompy mięśniowej oraz przyspieszeniu procesów regeneracji, sięgnij po Biogenix AerO2.

To silny booster tlenku azotu, który:

  • zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
  • nasila produkcję tlenku azotu
  • wpływa korzystnie na ukrwienie i odżywienie mięśni
  • stymuluje syntezę ATP
  • działa antykatabolicznie

Wysoka skuteczność i wielokierunkowe działanie preparatu Biogenix AerO2 to zasługa jabłczanu cytruliny. Jest to substancja, która bierze udział w syntezie tlenku azotu (NO). Dzięki temu przyczynia się pośrednio do zwiększenia napływu tlenu oraz cennych składników odżywczych do mięśni. Ponadto hamuje katabolizm mięśniowy, zmniejszając ryzyko rozpadu mięśni.

Jeśli jesteś osobą, która intensywnie uprawia sporty o charakterze siłowym lub wytrzymałościowym, Biogenix AerO2 to suplement stworzony z myślą o Tobie. Regularna suplementacja przekłada się nie tylko na uzyskanie natychmiastowego efektu pompy mięśniowej, ale przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowych. Stanowi też nieodzowny element w diecie kulturystów – zwiększając skuteczność kreatyny.

Zalecane dawkowanie     

Przyjmuj 3 kapsułki każdego dnia: przed treningiem, po treningu oraz przed snem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Wartość odżywcza 1 kapsułkę 3 kapsułki
Jabłczan cytruliny 1 000 mg 3 000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-10-09

Działa!

Naprawdę czuć różnicę na treningu, polecam, produkt który działa!

Napisz swoją opinię

Biogenix AerO2 120 kap.

Napisz swoją opinię