Bio Tech USA Tribooster 60 tab

Ilość
W magazynie

65,00 zł
Brutto

Bio Tech USA Tribooster - mega dawka tribulusa!

  • Aż 2000 mg tribulus terrestris w jednej tabletce
  • Wspomaga zwiększanie poziomu testosteronu
  • Wspomaga aktywność seksualną i libido

Bio Tech USA Tribooster to suplement diety zawierający w składzie wyciąg z buzdyganka ziemnego, zwanego inaczej tribulus terrestris. Buzdyganek ziemny jest od dawna stosowany w medycynie naturalnej, głównie w Chinach i Indiach. Stosowany jest jako środek wspomagający obniżenie poziomu cholesterolu, wspomaga pracę nerek i wątroby, wspomaga obniżenie ciśnienia krwi oraz może pomagać w leczeniu chorób układu krążenie. Dzięki swoim właściwościom jest od jakiegoś czasu stosowany przez sportowców oraz występuje w wielu suplementach diety.

Tribulus Terrestris wykazuje bardzo silne właściwości wzmacniające, wspomaga leczenie wielu chorób, działa pobudzająco oraz pozwala zmniejszyć zmęczenie. Tribulus Terrestris jest przedmiotem badań dotyczących wpływu tribulusa na gospodarkę hormonalną.

Główne właściwości tribulusa terrestris zawartego w Bio Tech USA Tribooster:

  • wspomaga gospodarkę hormonalną
  • wspiera produkcję testosteronu
  • wspomaga funkcje seksualne
  • może opóźniać procesy starzenia
  • pozytywnie wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu
  • wspiera budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej

Głównym celem stosowania tribulus terrestris zawarty w Bio Tech USA Tribooster powinno być łagodzenie negatywnych skutków zmian hormonalnych, które zachodzą wraz z wiekiem. Dochodzi do obniżenia poziomu naturalnego testosteronu, który przejawia się m.in. obniżonym samopoczuciem, brakiem witalności, spadkiem fukcji seksualnych, łysieniem. Z badań wynika, że proces ten zaczyna się mniej więcej po 30-tym roku życia.

Bio Tech USA Tribooster jest suplementem polecanym dla sportowców w celu wspomagania zwiększenia produkcji poziomu testosteronu, przez co silnie pobudza przyrost masy mięśniowej oraz redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Bio Tech USA Tribooster zawiera aż 2000 mg tribulusa oraz wysoką zawartość saponin steroidowych, które są odpowiedzialne za stymulowanie przysadki mózgowej do produkcji hormonu luteinizującego (LH), który to odpowiada za wydzielanie testosteronu.

Pamiętajmy, że tribulus terrestris w postaci suplementu Bio Tech USA Tribooster , nie jest w stanie leczyć zachodzących przemian hormonalnych, gdyż nie jest lekiem, ale może poprawić jakość życia, która u mężczyzn jest dość mocno powiązana z poziomem testosteronu.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 tabletkę dziennie.

Skład

Wartość odżywcza 1 tab
Ekstrakt z owocu buzdyganka naziemnego 2000 mg

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Bio Tech USA Tribooster 60 tab

Napisz swoją opinię