Activlab Creatine Powder Super 500g

Smak
Ilość
W magazynie

29,00 zł
Brutto
  • Poprawa wydolności treningowej
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość
  • Zwiększenie przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Wspomaga regenerację mięśni

Activlab Creatine Powder Super to suplement polecany dla osób intensywnie trenujących w celu zwiększenia siły, wytrzymałości i beztłuszczowej masy mięśniowej. Activlab Creatine Powder Super to produkt o wysokiej mikronizacji - 200 mesh co gwarantuje dużą i szybką przyswajalność.

Kreatyna to najbardziej popularny suplement, wśród osób aktywnych fizycznie, szczególnie uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe. Ze względu na swoje właściwości jest chętnie stosowana w celu poprawy wyników treningowych. Kreatyna jest także jednym z najbardziej przebadanych suplementów, dzięki czemu jej stosowanie jest bezpieczne.

Kreatyna to związek, który naturalnie występuje w ścięgnach i mięśniach szkieletowych. Głównym zadaniem kreatyny jest udział w procesach magazynowania i uwalniania energii niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w komórkach. Kreatyna jest także składnikiem niezbędnym do syntezy białka w tkance mięśniowej.

W trakcie procesu przemiany materii kreatyna przekształca się w fosfokreatynę, która hamuje proces wytwarzania kwasu mlekowego w mięśniach, dzięki czemu zapobiega tzw. zakwaszeniu mięśni.

Cechą charakterystyczną kreatyny monohydrat jest jest zdolność do absorpcji wody w mięśniach. Mięśnie zwiększają tendencję do gromadzenia wody, co w znaczący sposób wpływa na możliwość ich wzrostu. Nie bez znaczenia jest także efekt wizualny, gdyż mięśnie stają się większe przez zwiększenie objętości  zgromadzonej w nich wody. Taki efekt jest często pożądany przez wiele osób.

Systematyczne stosowanie kreatyny Activlab Creatine Powder Supe pomoże Ci zwiększyć beztłuszczową masę ciała, podniesie siłę i wytrzymałość oraz spowoduje wzrost energii.

Zalecane dawkowanie

Faza nasycenia: do 20 g dziennie przez okres 5 dni. Dawki podtrzymujące: 8-10 g dziennie. Środek należy przyjmować regularnie przez 4-6 tygodni. Po 6 tygodniach przerwać podawanie kreatyny na 3-4 tygodnie.
1 łyżeczka od herbaty zawiera 5 g preparatu.

Skład

Informacja żywieniowa6g
Monohydrat kreatyny 5000mg

Opis

Forma
Proszek

Specyficzne kody

ean13
5907368875033


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab Creatine Powder Super 500g

Napisz swoją opinię