• Obniżka

Activlab Creatine Capsules 300 kap

Ilość
W magazynie

49,00 zł
46,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto
  • Poprawa wydolności treningowej
  • Zwiększenie siły i  beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Wspomaga regenerację mięśni

Activlab Creatine Capsules to suplement polecany dla osób intensywnie trenujących w celu zwiększenia siły, wytrzymałości i beztłuszczowej masy mięśniowej. Activlab Creatine Capsules zawiera łatwe do spożycia kapsułki o wysokiej zawartości kreatyny. W każdej kapsułce znajduje się aż 1000 mg kreatyny w postaci monohydratu.

Kreatyna to najbardziej popularny suplement, wśród osób aktywnych fizycznie, szczególnie uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe. Ze względu na swoje właściwości jest chętnie stosowana w celu poprawy wyników treningowych. Kreatyna jest także jednym z najbardziej przebadanych suplementów, dzięki czemu jej stosowanie jest bezpieczne.

Kreatyna to związek, który naturalnie występuje w ścięgnach i mięśniach szkieletowych. Głównym zadaniem kreatyny jest udział w procesach magazynowania i uwalniania energii niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów zachodzących w komórkach. Kreatyna jest także składnikiem niezbędnym do syntezy białka w tkance mięśniowej.

W trakcie procesu przemiany materii kreatyna przekształca się w fosfokreatynę, która hamuje proces wytwarzania kwasu mlekowego w mięśniach, dzięki czemu zapobiega tzw. zakwaszeniu mięśni.

Cechą charakterystyczną kreatyny monohydrat jest jest zdolność do absorpcji wody w mięśniach. Mięśnie zwiększają tendencję do gromadzenia wody, co w znaczący sposób wpływa na możliwość ich wzrostu. Nie bez znaczenia jest także efekt wizualny, gdyż mięśnie stają się większe przez zwiększenie objętości  zgromadzonej w nich wody. Taki efekt jest często pożądany przez wiele osób.

Systematyczne stosowanie kreatyny Activlab Creatine Capsules pomoże Ci zwiększyć beztłuszczową masę ciała, podniesie siłę i wytrzymałość oraz spowoduje wzrost energii.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 5 kapsułek dziennie przed treningiem. Należy popić dużą ilością wody.

Skład

Informacja żywieniowa5 kaps
Monohydrat kreatyny 5000mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab Creatine Capsules 300 kap

Napisz swoją opinię