• Obniżka

Activlab Caffeine Power 60 kap

Ilość
W magazynie

19,00 zł
16,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto
  • Zapewnia energię
  • Poprawia koncentrację
  • Zwiększa wydzielanie adrenaliny - dopaminy - serotoniny
  • Wspomaga wydolność
  • Przyśpiesza metabolizm

Activlab Caffeine Power to suplement zawierający solidną dawkę kofeiny w jednej kapsułce - aż 200mg. Kofeina to naturalna substancja, która wykazuje działanie psychoaktywne. Kofeinę znajdziemy w ziarnach kawy, liściach herbaty lub ziarnach guarany. Dzięki temu, że kofeina jest substancją, która ma organiczne pochodzenie, jest bezpieczna i bardzo popularna jako psychostymulant. Kofeinę można nazwać naturalnym energetykiem, który zmniejsza zmęczenie i senność, poprawia zdolności intelektualne i fizyczne.

Activlab Caffeine Power to suplementy polecany dla każdego. Doskonale sprawdzi się w przypadku spadku energii lub koncentracji. Każda kapsułka kofeiny poprawi refleks, zmniejszy senność i zmęczenie.

Kofeina jest często wykorzystywana jako środek stymulujący przez osoby na diecie redukcyjnej ze względu na fakt, że poprawia metabolizm i sprawia, że zwiększa się wydatek energetyczny organizmu. Pod wpływem kofeiny organizm wydziela epinerfynę, która silnie wzmaga procesy lipolizy. W efekcie dochodzi do rozpadu tkanki tłuszczowej i uwolnienia kwasów tłuszczowych, które są źródłem energii.

Zalecane dawkowanie

Przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

Skład

Informacja żywieniowa1 kap
Kofeina 200mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab Caffeine Power 60 kap

Napisz swoją opinię